Pradžia

„Up until today I though I knew a thing or two about running. Turns out I know shit.“

Taip savo FB parašė bičiulis Martynas po pirmosios treniruotės su F.O.C.U.S. running komanda. Jis nebuvo pradedantysis bėgikas – Martynas jau buvo per 1:50 nubėgęs pusmaratonį ir tik ką bėgdamas įveikęs Santiago El Camino – 700 kilometrų ilgio tradicinę maldininkų trasą.

Nors bėgioti bandau jau penkiolika metų, panašius jausmus prieš dvejus metus pradėjęs bėgioti su treneriu Povilu Rakštiku ir F.O.C.U.S. running grupe išgyvenau ir aš. Dar labai gerai atsimenu visas nesąmones ir klaidas, kurias daro pradedantieji bėgikai už jas sumokėdami sveikata, motyvacijos stoka bei prastais rezultatais įdėjus daug pastangų. Bėgimas atrodo (ir yra) iš esmės labai paprastas sportas, ir bėgiko klausimai yra labai paprasti, tačiau atsakymus nėra taip lengva susirasti pačiam. Kaip bėgti, kad būtų lengva? Kokius batus reikėtų įsigyti? Kiek reikėtų bėgioti pradedantiems? Ką reikėtų valgyti bėgikui?

Šioje kategorijoje užduosime tuos klausimus ir mėginsime pateikti atsakymus. Jei atsakymų nerasime arba patys tingėsime rašyti – pasidalinsime nuorodomis tų, kurie žino už mus geriau.

3 komentarai

 1. FOCUS running grupe sakė:

  sveiki, kur galima gauti daugiau info apie FOCUS running grupe, jos veikla, ir galimybes prisijungti? aciu

  • Mykolas sakė:

   Živile, dėkui, kad domiesi, bet F.O.C.U.S. running yra uždara bėgiojančių bendraminčių grupė ir mes niekaip nesame įgalioti teikti apie ją informaciją :) Jei kas pasikeis – būtinai informuosime!

 2. Klausimas sakė:

  Laba diena,

  2014 metų kovo 29 dienos lietuvos ryto dienraštyje sostinė, perskaičiau straipsnį apie galimybę prisijungti prie bėgimo F.O.C.U.S running entuziastų ir (ar) pradedančiųjų. Puiki iniciatyva, ne tik aš bet ir mano pažystami/jos norėtų prisijungti prie jos.
  Sekmadienį praleidau naršydama internete, deja nieko nepavyko rasti daugiau.
  Tai ar tai yra uždara bendraminčių grupė ar gali prie jos prisijungti visi balandžio 2 dieną? Jeigu galima, gal galite parašyti kelintą valandą.
  Iš anksto dėkoju
  Milda

Komentavimo galimybė išjungta.